שירות ותמיכה

בוחרים נכון

בחירה נכונה של ציוד כביסה תעשייתי משפיעה במישרין הן על התפוקה המושגת והן על ההוצאות הנגזרות מן השימוש. הצוות שלנו מגיע לביקור ראשוני אצלכם במטרה להעניק ייעוץ מקצועי הנוגע לתכנון החלל המיועד ולהמליץ על ציוד המתאים לאופן השימוש. פגישה ראשונה זו תעניק לכם תמונת מצב רחבה ומקצועית שתסייע לכם להיערך לקראת השימוש תוך שימת דגש על מציאת פתרון אפקטיבי במינימום עלות.

בודקים תשתיות

מיד לאחר שהבנו יחדיו מהו הציוד המתאים ביותר עבורכם חשוב להיערך טכנית לקראת ההתקנה המיועדת. הנתונים הטכניים הנבדקים כוללים בחינה של צורכי החשמל, תשתית הניקוז ואספקת המים על מנת להיערך כראוי להגעתן של המכונות שנבחרו ולמנוע בזבוז משאבים עתידי.

תכנית בינוי

בשלב הבא נגיש לכם תכנית בינוי מפורטת המציגה את האופן בו ימוקם הציוד בחלל הנבחר. מומחי האחזקה שלכם יוכלו להבין במהירות היכן יונח הציוד, כיצד יש להניח אותו נכונה ואיך לייצר בעבורו תשתית מתאימה. כל שנותר הוא לקלוט את הציוד, למקמו על פי התכנית ולהתחיל לכבס.

תמיכה וזמינות

צוות הטכנאים שלנו ברשות המנהל הטכני, מגיב לכל קריאות השרות ולכל מטרה. אנו מודעים לעובדה כי ציוד הכביסה התעשייתי מהווה חלק בלתי נפרד מן המערך הלוגיסטי שלכם ועושים הכל על מנת להעניק לכם מענה מקצועי מהיר ויעיל בכל נושא.