קצת עלינו

חברת קוינאמטיק ישראל בע"מ הוקמה בשנת 1970 ומתמחה ביבוא ציוד כביסה תעשייתי לתעשייה ולשירות עצמי.

קוינאמטיק מייצגת את מיטב היצרנים בעולם. כמובילה בתחום, קוינאמטיק מקימה ומייעצת למכבסות בכל סדר גודל. קוינאמטיק נותנת שירות ותחזוקה מהיר ורציני.

חברת האם בשם קוינאמטיק קנדה נוסדה בשנת 1946 והייתה לחברה הגדולה ביותר בצפון אמריקה) קנדה וארה"ב (לשירותי מכונות כביסה וייבוש תעשייתיים מופעלות מטבעות או אסימונים. היום החברה הישראלית נמצאת בבעלות ישראלית כאן בארץ.

חברת קוינאמטיק ממוקמת במרכז הארץ בתל אביב ובאזור התעשייה של לוד. בשטחים אלו ממוקמים משרדי החברה, מחסנים ובתי מלאכה.

קוינאמטיק ישראל מונה צוות טכנאים מורחב בכדי לתת פריסה ארצית גבוהה ומענה מהיר לכלל לקוחותינו ברחבי הארץ. ברוב המקרים, השירות ניתן במקסימום עד ליום מחרת הקריאה. כאשר הקריאה מתקבלת בבוקר, בדרך כלל המענה ניתן באותו יום. חברת קוינאמטיק נותנת ללקוח את כל מגוון הציוד הנחוץ לו בכדי להקים ולקיים מכבסה: מכונות כביסה ומכונות ייבוש לתעשייה ושרות עצמי. מעגלות, מקפלות ועוד …

חברת קוינאמטיק נותנת ללקוח לבחור את הדרך הנוחה לו לקבל את הציוד ע"י השכרה או קנייה של הציוד בהתאם ליכולת הלקוח. כמו כן, אנו תמיד פתוחים להצעות נוספות. שביעות הרצון של לקוחותינו הינו הדבר החשוב ביותר בחברת קוינאמטיק ישראל. עובדי חברת קוינאמטיק ישראל במשרדים, במחסנים ובשטח נותנים שירות ברמה גבוהה במהירות וביעילות.

שרותי חברת קוינאמטיק ישראל

שיווק:

מחלקת המכירות והצוות הטכני של קוינאמטיק ישראל תלווה ותייעץ ללקוח בכל שלבי הפרויקט. תכנון המכבסה ודרישות התשתית, התאמת ציוד מתאים ללקוח, ועד להתקנת הציוד והדרכה במכבסה של הלקוח.

טכנאים מקצועיים:

לחברת קוינאמטיק ישראל צוות טכנאים מקצועיים בפריסה ארצית מהצפון הרחוק ועד אילת בדרום. הטכנאים בעלי ניסיון רב של שנים רבות העוזר להם להתגבר על כל סוגי התקלות במכונות הכביסה, במכונות הייבוש, במקפלות ובמעגילות. הטכנאים מצוידים ברכבי שירות המכילים את כל חלקי החילוף הנדרשים בשטח בכדי לתת מענה לכל תקלה, בלי צורך להגיד ללקוח שאין לו את החלק המתאים ולכן צריך לחזור למחרת (עיין בתמונות של רכבי השירות לצורך התרשמות).

מעבדה מקצועית:

לחברת קוינאמטיק ישראל בית מלאכה מתקדם בו משפצים ומתקנים את כל המכונות שלנו. השיפוץ והתיקון בבית המלאכה כולל חידוש מלא של המכונות בצורה מקצועית ביותר. בבית המלאכה עובדים מנוסים מאוד. כל מכונה נבדקת בקפידה לפני שיוצאת שוב ללקוח בשטח.

מחסן חלפים:

לחברת קוינאמטיק ישראל מחסן חלפים גדול בו נמצא מלאי גדול לכל סוגי הציוד שקוינאמטיק ישראל משווקת. כל החלקים עומדים לרשות הטכנאים וזמינים בכל עת לתת מענה מהיר ואיכותי ללקוחותינו.